Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Produkcji

Global Control 5 Sp. z o.o.

Gdańsk

41 dni temu

Jesteśmy dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Produkujemy urządzenia i oprogramowanie niezbędne do automatyzacji budynku i do łatwego zarządzania nim. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy na całym świecie.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego Działu Produkcji i jako Pracownik Produkcji, będzie realizować zadania związane z produkcją elementów elektronicznych w produkcji seryjnej oraz zapewnieniem jakości zgodnie z planami produkcyjnymi.

Miejsce pracy: Gdańsk
Główne zadania na stanowisku:

1. Realizacja zadań w zakresie produkcji półproduktów, w tym:

  • Realizacja zadań produkcji seryjnej półproduktów zleconych przez Kierownika Sekcji lub Z-cę Kierownika Sekcji,
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, w tym rejestracji czasu realizacji zlecenia.

2. Realizacja zadań z zakresu zapewnienia ciągłości produkcji i kontroli jakości półproduktów, w tym:

  • Dbałość o sprawność funkcjonowania narzędzi i urządzeń niezbędnych do produkcji,
  • Zgłaszanie niesprawności półproduktów w trakcie i po  zakończeniu montażu,
  • Realizacja optycznej/manualnej kontroli jakości półproduktów.
Wymagania:
  • Umiejętności manualne,
  • Terminowość i dyscyplina w pracy,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane będzie doświadczenie w produkcji.
Pożądane cechy kandydata:
  • Sumienność i dokładność,
  • Otwartość,
  • Punktualność,
  • Systematyczność,
  • Dynamizm,
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • Łatwość komunikacji.
Dbając o warunki pracy, oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole nad produktami, które oferowanymi na całym świecie,
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
  • nowoczesne i przyjazne środowisko prac,
  • dostawy świeżych owoców,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów firmowych – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie.

Poznaj

Global Control 5 S.A.

Jesteśmy dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. GC5 tworzą specjaliści, którzy od lat profesjonalnie zajmują się zaawansowanymi systemami BMS. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny