Pracownik Produkcyjny

Vitroform sp z.o.o

Cichawa

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 2668962, z dnia 2019-09-20

 Firma Vitroform specjalizuje się w obróbce szkła oraz produkcji szkła giętego płaskiego i giętego.

Jesteśmy liderem w produkcji szkła giętego w Europie.

Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu maszynowemu oraz wiedzy, jesteśmy wstanie dostarczyć każdy rodzaj szkła, płaskiego oraz giętego, pozwalający zrealizować najbardziej wymagające projekty.

Specjalizujemy się w projektach nietypowych. Uwielbiamy wyzwania.

Dzięki jakości oraz terminowości realizacji zdobyliśmy znaczącą pozycję na rynku, w szczególności szkła giętego.

Nasze szyby dostarczamy na terenie całego kraju. Szyby eksportowane są do UE a także do Rosji, Norwegii, USA. Istnieje możliwość wysyłki do dowolnego miejsca na świecie.

Miejsce pracy: małopolskie / Cichawa

Opis stanowiska

Branża: Produkcja, Przetwórstwo szkła

Stanowisko: Pracownik Obróbki szkła

Forma pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zarobki: do uzgodnienia

Wymagania

  • zdolności manualne
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • łatwe przyswajanie wiedzy
  • dobra organizacja pracy
  • rzetelność, motywacja
  • gotowość pracy w systemie zmianowym, możliwość także w soboty
  • chęć do pracy
  • otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  •  praca od zaraz
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość pracy w dużym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • miła atmosfera
  • nauka ciekawych procesów produkcyjnych

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny