Pracownik serwisu i napraw elektronicznych

benett PEOPLE Sp. z o.o.

Sękocin Stary

9 dni temu

Dla Naszego Klienta-globalnej firmy oferującej kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań inżynieryjnych, serwisowych i logistycznych dla przemysłu komunikacyjnego poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Sękocin Stary
Nr ref.: ME/01/18

Doskonały dojazd autobusami linii 707, 721, 728

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość podjęcia współpracy na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę agencyjną;
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00, 14.00-22.00;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (motywujące premie);
  • terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
  • szkolenia stanowiskowe;
  • kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach;
  • możliwość docelowego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę;
  • spotkania rekrutacyjne w siedzibie firmy;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Opis stanowiska:

  • diagnoza i naprawa urządzeń elektronicznych;
  • aktualizacja oprogramowania;
  • testowanie urządzeń po dokonaniu naprawy.

Wymagania:

  • chęci do pracy i nawiązania długofalowej współpracy;
  • zdolności manualne;
  • dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie przy naprawie urządzeń elektronicznych mile widziane.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Serwisant
Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Praca Serwisant