Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Muzealnik Gdańsk
Pracownik w Dziale Wystawienniczym

MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU
Gdańsk
praca stacjonarna
2911 dni temu

Ogłoszenie numer: 1100834, z dnia 2016-05-27

Misją Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku jest stworzenie nowoczesnej
placówki, w której opowiedziana zostanie historia wojny jako
największego kataklizmu XX wieku.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: 1/DW/2016

Opis stanowiska

  • Opracowanie zbiorów muzealnych.
  • Wprowadzanie danych do elektronicznych baz ewidencyjnych zbiorów muzealnych.
  • Prowadzenie prac związanych z pozyskiwaniem, przechowywaniem i zabezpieczaniem zbiorów muzealnych.
  • Przeprowadzanie kwerend w zbiorach muzealnych.
  • Prowadzenie prac związanych z przygotowaniem eksponatów do prezentacji na wystawie głównej i wystawach czasowych muzeum.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - kierunek historia lub kierunki pokrewne.
  • Praktyczna znajomości programów pakietu MS Office.
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji kulturalnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.