Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik wsparcia logistyczno-magazynowego (preferowani studenci)

Talent IN

Dąbrowa Górnicza

77 dni temu

Dla naszego Klienta firmy oferującej rozwiązania pracownicze poszukujemy na okres wakacyjny do Łodzi i Dąbrowy Górniczej kandydatów (preferowani studenci) na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Zadania:
  • kontrola stanu ubrań roboczych
  • zgłoszenia ewentualnych usterek
  • kompletowanie wysyłek na podstawie kodów systemowych produktów
  • obsługa wewnętrznego systemu magazynowego
  • kompletacja i przygotowanie wysyłek (ubrania) do klientów
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie lub z systemami magazynowymi
Oferujemy:
  • szkolenia wprowadzające w nowy zakres obowiązków – wszystkiego Cię nauczymy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od doświadczenia od 2300 - 2500 PLN netto)
  • szkolenie stanowiskowe przygotowujące do pracy
  • wszelkie niezbędne badania lekarskie i szkolenia BHP po stronie klienta
  • przyjazna atmosfera pracy

Poznaj

Talent IN sp. z o.o.

Talent IN to połączenie sił i doświadczeń ludzi, którzy od 20 lat pracują i zarządzają a dodatkowo łączy ich wspólna historia zawodowa. Talent IN łączy doświadczenia pracy na stanowiskach zarządczych, sprzedażowych i finansowych.

Świadczymy usługi w obszarze HR bo od dłuższego czasu obserwujemy jak trudno znaleźć talenty dopasowane do rozwijających się organizacji. Potrafimy patrzeć na potrzeby Klientów również z ich perspektywy. Do niedawna sami te potrzeby zaspokajaliśmy pozyskując członków swoich zespołów do firm, którymi zarządzaliśmy. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć działania mające na celu pozyskanie najlepszych kandydatów gotowych do pełnienia ról w firmach naszych Klientów.

Poznaj stanowisko: Pracownik Kompletujący
Pracownik Kompletujący to osoba pracująca w środowisku hurtowni lub magazynu, której głównym obowiązkiem jest skompletowanie zamówienia złożonego przez klienta i dostarczenie go do miejsca wydawania zamówień. W zależności od wielkości i rodzaju zamówienia, jego kompletowanie może zająć od kilku minut nawet do kilku godzin. W szczególnych przypadkach, gdy zamówienie obejmuje niedostępne w magazynie lub ...
Praca Pracownik Kompletujący