Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Kluczbork
Pracownik zakładu przetwórstwa rybnego - Holandia

Beetsma Sp. z o.o.
Kluczbork
praca stacjonarna
2197 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Agencja Pracy Beetsma dla swojego holenderskiego kontrahenta poszukuje zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik zakładu przetwórstwa rybnego

Miejsce pracy: Holandia, ok. Aalsmeer
Termin rozpoczęcia: możliwość podjęcia pracy od maja

Miejsce pracy: opolskie/ Kluczbork

Zakres obowiązków:

- praca przy filetowaniu ryb
- sortowanie, pakowanie do słoików
- inne prace pomocnicze
- praca w temp. ok 12 - 14 stopni

Wymagania:

- motywacja do pracy
- gotowość wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu
- dobry stan zdrowia
- mile widziana książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinową
- stabilne zatrudnienie za granicą
- możliwość dłuższej współpracy
- pomoc w organizacji wyjazdu
- transport, zakwaterowanie i ubezpieczenie