Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
Pracownika produkcyjnego

Kancelaria Finansowa Maciejewski & Bielecki
Sosnowiec
praca stacjonarna
6256 dni temu

Ogłoszenie numer: 28455, z dnia 2007-04-17

Dla naszego klienta rozwijającej się firmy produkcyjno usługowej ( branża - produkcja dla motoryzacji i AGD ) poszukujemy pracowników, zarówno osoby pełnosprawne jak i osoby niepełnosprawne (III grupa)

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr Ref.: 1206/PP

Opis stanowiska

• składanie z komponentów, drobnych części wyrobu gotowego np. lampy do samochodów, części AGD

Wymagania

• wykształcenie zawodowe lub średnie • zdolności manualne • chęć do pracy

Oferujemy

• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych • uczestnictwo w rozwoju firmy i budowaniu jej wizerunku