Praktykant - Dział Prawny
POLAQUA Sp. z o.o.
Gdynia
praktykant/stażysta
umowa zlecenie
3 dni temu

  POLAQUA Sp. z o.o.

Na budowę drogi ekspresowej S6 w Gdyni firma Polaqua poszukuje osoby na stanowisko:

Praktykant - Dział Prawny
Miejsce pracy: Gdynia
ZADANIA:
 • Przygotowywanie pism kierowanych do Zamawiającego;
 • Przygotowywanie wniosków o zawarcie umowy;
 • Koordynacja dokumentów w zakresie umów spółki;
 • Dbałość o porządek i aktualność zasobów na serwerze;
 • Wsparcie i doradztwo w zakresie prawnym na budowie.
WYMAGANIA:
 • Status studenta wydziału Prawa;
 • Dyspozycyjność do pracy ok. kilku godzin dziennie od poniedziałku do piątku;
 • Doświadczenie w pracy w firmie budowlanej – mile widziane.
OFERUJEMY:
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
 • Pracę w zespole specjalistów z branży;
 • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie prawa w firmie budowlanej.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj teraz dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

www.polaqua.pl
Aplikuj teraz

Poznaj

POLAQUA Sp. z o.o.

Działamy na rynku budowlanym od początku lat 90. Posiadamy bogaty portfel usług z zakresu budownictwa inżynieryjnego, ekologicznego, kubaturowego, drogowego i paliwowego. Wymagający inwestor to klient, z którym lubimy współpracować. Oferujemy mu solidność, terminowość i niezawodność. Tworzymy projekty innowacyjne i wartościowe. Cenimy sobie dobre współdziałanie i stawiamy na optymalne połączenie potencjału wykonawczego i doświadczenia, potwierdzonego referencjami.

Zaczynaliśmy od budownictwa inżynieryjnego i do dziś ta branża jest filarem naszej działalności. Wykonujemy wszelkie prace z tego zakresu od odwodnienia terenu począwszy poprzez wzmacnianie podłoża i inne prace ziemne, na budowie oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej skończywszy.

Dopasowaliśmy się do potrzeby rynku i rozwinęliśmy działalność o inne budowlane specjalizacje. Realizujemy najtrudniejsze projekty, na przykład kompletne uzbrojenie podziemne i roboty drogowe dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych czy centrów logistycznych. Tworzymy infrastrukturę terenów pod budownictwo i rozbudowę istniejącej infrastruktury miast i gmin, m.in. sieci wodociągowe, kanalizacyjne, cieplne oraz telekomunikacyjne.

Powierzone prace wykonujemy profesjonalnie, terminowo i w ramach ustalonych z inwestorami budżetów. Zebraliśmy doborową kadrę, stworzyliśmy bogaty i nowoczesny park maszynowy. Wydzieliliśmy w firmie cztery piony specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach:

    - PION INŻYNIERII ŚRODOWISKA
    - PION INFRASTRUKTURY KOMUNIKACYJNEJ
    - PION BUDOWNICTWA ENERGETYCZNEGO
    - PION BUDOWNICTWA OGÓLNEGO
 

W celu wzmocnienia firmy i rozszerzenia oferty zbudowaliśmy Grupę Kapitałową, w którą włączyliśmy spółki wykonujące najbardziej specjalistyczne roboty.

Zaszczytem i wielkim wyzwaniem jest dla nas realizowanie zadań nowatorskich. Wszystkie inwestycje, zarówno już ukończone, jak i te planowane, otwierają ogromne perspektywy.

Podobne oferty