Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Praktyki w Wydziale Narzędzi Informatycznych / Infrastruktura IT

Orange Polska S.A.

Łomża

212 dni temu

Team Łomża

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o praktykę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Opieka i wsparcie mentora
  • Wynagrodzenie
Zadania
Zadania
  • programowanie oraz rozwój stron www
  • programowanie w technologii php (laravel), .net lub java spring
  • podejmowanie działań zapewniających osiągnięcie założonych terminów wykonania projektu
  • realizacja projektów informatycznych o charakterze programistycznym w celu automatyzacji procesów
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • posiadasz status studenta
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności związane z branżą IT
  • posiadasz zdolności analityczne
  • masz doświadczenie w programowaniu w technologii php (laravel), .net lub java spring
  • jesteś systematyczny
  • chcesz pracować w zespole z ciekawymi ludźmi
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Trzymiesięczną płatną praktykę
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii
  • Możliwości nauki i rozwoju w interesujących Cię obszarach
  • Wsparcie i opiekę mentora
  • Ciekawe wyzwania w pozytywnej atmosferze pracy
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj

Orange

Dlaczego warto wybrać Orange?

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Orange, liderem branży telekomunikacyjnej, oferującym szybki światłowodowy oraz mobilny internet w Polsce. Inicjujemy i wdrażamy projekty w obszarach rozwoju sieci, systemów informatycznych, a także data scientist.

Kluczowe znaczenie dla powodzenia naszej strategii ma opracowanie, wdrażanie i rozwój rozwiązań, które zapewniają proste i szybkie usługi dla naszych klientów. W naszej firmie najważniejsi są ludzie i wartości, jakie wnoszą. Dzięki nim systematycznie osiągamy kolejne sukcesy na rynku. Dlatego dbamy o dobrą atmosferę, satysfakcję z pracy i ich rozwój zawodowy. Swoją wiedzę poszerzać mogą każdego dnia, dzięki bogatej ofercie szkoleń oraz wymianie doświadczeń. Budujemy także kulturę organizacyjną opartą na otwartej, dwustronnej komunikacji i przyjacielskich relacjach w pracy. Dzięki poszukiwaniu nowych inspiracji i uczciwemu podejściu do biznesu tworzymy przyszłość.

Proces rekrutacji w Orange

KrokAplikuj!
Krok Sprawdź!
KrokSpotkaj się!
KrokWitaj!

Poznaj stanowisko: Praktykant

Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praktykant Praca Praktykant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (720)
Wałbrzych (55)
Legnica (96)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (271)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (251)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (820)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2093)
Radom (163)
Płock (97)
Opolskie:
Opole (250)
Nysa (63)