Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    4 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu

Pol-Glass Sp. z o.o.
Żary
praca stacjonarna
1835 dni temu

Firma Pol-Glass wraz ze swoją marką UNITECH od ponad dwudziestu pięciu lat służy klientom swoją wiedzą i  doświadczeniem w zakresie produkcji i montażu okien z PCV i ALU, stale rozwijając technologię i wprowadzając do swojej oferty nowe produkty. Naszą domeną stały się niestandardowe rozwiązania, których większość konkurentów boi się wykonywać, dlatego wśród naszych klientów krąży opinia,

że W Unitechu rzeczy niemożliwe wykonują od ręki, na cuda trzeba troszeczkę poczekać”

Firma produkcyjna Pol-Glass Sp. z o.o. w Szprotawie

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary

ZADANIA:
  • organizacja, koordynacja i nadzór nad bieżącą działalnością przedsiębiorstwa,
  • tworzenie wizji i misji przedsiębiorstwa,
  • tworzenie projektów budżetu i realizację budżetów okresowych,
  • odpowiedzialność za formalno-prawną sferę funkcjonowania firmy,
  • optymalizacja procesów biznesowych oraz operacyjnych,
  • strategiczne przywództwo, tj. zarządzanie zasobami ludzkimi zapewniające, przełożenie działań pracowników na realizację celów Spółki,
  • wspieranie rozwoju pracowników poprzez uwzględnienie ich potencjału oraz, powierzanie im zadań i odpowiedzialności dla zapewnienia realizacji celów Spółki.
WYMAGANIA:
  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie na stanowisku zarządczym w firmie o profilu produkcyjnym stolarki okiennej z PCV i ALU,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
  • wysoki poziom wiedzy z obszaru ekonomiki przedsiębiorstw, narzędzi ekonomicznych, budżetowania, kontroli działalności,
  • potwierdzone sukcesy w zarządzaniu (projekty rozwojowe),
  • umiejętność strategicznego, koncepcyjnego myślenia,
  • wysoka samodzielność oraz odpowiedzialność,
  • wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów,
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu,
  • umiejętności negocjacyjne, wysoka komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • narzędzia pracy do realizacji zadań,
  • ciekawą pracę w firmie o dużym potencjale rozwojowym,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)