Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    4 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu

"POL-GLASS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Żary
praca stacjonarna
1407 dni temu
Firma Pol-Glass wraz ze swoją marką UNITECH od ponad dwudziestu pięciu lat służy klientom swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie produkcji i montażu okien z PCV i ALU, stale rozwijając technologię i wprowadzając do swojej oferty nowe produkty. Naszą domeną stały się niestandardowe rozwiązania, których większość konkurentów boi się wykonywać, dlatego wśród naszych klientów krąży opinia, że „W Unitechu rzeczy niemożliwe wykonują od ręki, na cuda trzeba troszeczkę poczekać”.

Firma produkcyjna Pol-Glass Sp. z o.o. w Szprotawie
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary
ZADANIA:
  • organizacja, koordynacja i nadzór nad bieżącą działalnością przedsiębiorstwa,
  • tworzenie wizji i misji przedsiębiorstwa,
  • tworzenie projektów budżetu i realizację budżetów okresowych,
  • odpowiedzialność za formalno-prawną sferę funkcjonowania firmy,
  • optymalizacja procesów biznesowych oraz operacyjnych,
  • strategiczne przywództwo, tj. zarządzanie zasobami ludzkimi zapewniające, przełożenie działań pracowników na realizację celów Spółki,
  • wspieranie rozwoju pracowników poprzez uwzględnienie ich potencjału oraz, powierzanie im zadań i odpowiedzialności dla zapewnienia realizacji celów Spółki.
WYMAGANIA:
  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie na stanowisku zarządczym w firmie o profilu produkcyjnym stolarki okiennej z PCV i ALU,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne,
  • wysoki poziom wiedzy z obszaru ekonomiki przedsiębiorstw, narzędzi ekonomicznych, budżetowania, kontroli działalności,
  • potwierdzone sukcesy w zarządzaniu (projekty rozwojowe),
  • umiejętność strategicznego, koncepcyjnego myślenia,
  • wysoka samodzielność oraz odpowiedzialność,
  • wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów,
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu,
  • umiejętności negocjacyjne, wysoka komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • narzędzia pracy do realizacji zadań,
  • ciekawą pracę w firmie o dużym potencjale rozwojowym,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku.