Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Product Manager w marce Reserved - Departament Męski

LPP S.A.

Gdańsk

60 dni temu

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 25 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób.

Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań
i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

Miejsce pracy: Gdańsk

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Zarządzanie wielofunkcyjnym zespołem (kupców, projektantów, technologów i grafików) w ramach linii Fashion Line lub Modern Line
  • Przygotowanie kolekcji zgodnej ze strategią brandu
  • Wypracowanie przyjętego wyniku finansowego
SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:
  • Posiada doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży odzieżowej
  • Orientuje się w najnowszych trendach mody oraz potrafi przełożyć je na oczekiwania klienta
  • Ma doświadczenie w kreowaniu i realizowaniu założeń sprzedażowych
  • Potrafi dobrze organizować pracę własną i podległego zespołu
  • Bardzo dobrze zna język angielski - w mowie i piśmie,
  • Posiada wykształcenie wyższe
  • Potrafi obsługiwać pakiet MS Office (w szczególności Excel)

OFERUJEMY:

  • Realny wpływ na rozwój produktu i kolekcji
  • Wyjazdy zagraniczne - spotkania z dostawcami, targi branżowe i inne wydarzenia
  • Pakiet relokacyjny
  • Umowę o pracę (bez okresu próbnego)
  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,| niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

LPP S.A.

Dlaczego warto?

Jesteśmy polską, społecznie odpowiedzialną firmą rodzinną, która od ponad 25 lat pomaga swoim klientom w wyrażaniu emocji i spełnianiu marzeń poprzez wygląd. Naszą pasją jest projektowanie ubrań dla tych, którzy cenią modę, piękno i estetykę. To dla nich stworzyliśmy 5 marek odzieżowych - Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Nasze oryginalne i pełne inspiracji kolekcje prezentujemy już w 23 krajach Europy, Azji i Afryki (w ponad 1700 salonach stacjonarnych i w ponad 50 sklepach internetowych).

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Dziś tworzy go ponad 25 tysięcy utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Proces rekrutacji

KrokAplikowanie
KrokTesty i zadania praktyczne
KrokRozmowa kwalifikacyjna
KrokInformacja zwrotna

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Produktu - Product Manager

Kierownik ds. Produktu to osoba, która jest odpowiedzialna za tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej produktu/grupy produktów. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: nadzór na dystrybucją i zapasami produktów, uczestniczenie w tworzeniu planów marketingowych dla danej linii produktowej, wprowadzanie nowych produktów na rynek, ...
Kierownik ds. Produktu - Product Manager Praca Kierownik ds. Produktu - Product Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (851)
Wałbrzych (53)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (184)
Toruń (120)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (875)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (2058)
Radom (168)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (158)
Nysa (57)