Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Programista - Automatyk

INNTEC SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Nowa Biała k. Płocka

30 dni temu

Ogłoszenie numer: 3283536, z dnia 2020-05-06

INNTEC to dostawca zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu transportu i logistyki wewnątrzzakładowej.

Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach dla przemysłu, tworzymy rozwiązania "szyte na miarę" dla klientów.

Miejsce pracy: mazowieckie / Nowa Biała k. Płocka

Opis stanowiska

  • Projektowanie automatyki dla stanowisk automatycznych i stacji zrobotyzowanych
  • Tworzenie oprogramowania sterowników PLC, HMI i SCADA
  • Programowania serwonapędów i falowników
  • Uruchamianie i testowanie maszyn i urządzeń w siedzibie firmy
  • Uruchamianie maszyn i urządzeń w zakładach produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: automatyka, robotyka, elektrotechnika)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna umiejętność programowania PLC
  • Znajomość sterowania opartych na HMI/PLC
  • Gotowość do wyjazdów do Klienta na terenie Polski
  • Wysoka motywacja do osiągania celów
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Zaświadczenie kwalifikacyjne do 1kV

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub B2B)
  • Szkolenie stanowiskowe, opiekun wdrożenia do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od efektów pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Kontakt z nowymi technologiami
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych produktów i usług
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
Poznaj stanowisko: Programista
Programista - osoba zajmująca się tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Ogólnie rzecz ujmując - zadaniem programisty jest opracowywanie i wdrażanie do użytku programów komputerowych, np. programów zarządzających bazami danych, programów aplikacyjnych (np. edytory), systemowych, narzędziowych. Przy programach bardziej złożonych konieczna jest zazwyczaj współpraca kilku lub nawet kilkunastu ...
Praca Programista