Programista C/C++

Axes System Sp. z o. o.

Gdańsk

6 dni temu

Programista C/C++
Miejsce pracy: Gdańsk

Axes System to wielokrotnie nagradzany, czołowy producent systemów komputerowej diagnostyki samochodów w Europie. Od niemal 25 lat wdrażamy nowoczesne rozwiązania w dziedzinie profesjonalnej elektroniki i informatyki. Jesteśmy zespołem ludzi z pasją i pomysłami, które zmieniamy w praktyczne rozwiązania. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość stałego rozwoju. Wyśmienita atmosfera i koleżeńskie relacje powodują, że każdy dzień pracy jest przyjemnością. Jesteśmy firmą przyjazną rowerzystom.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, której doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku C++ będziemy mogli wykorzystać w projektach obejmujących elektronikę samochodową, inteligentne budynki i instalacje, automatykę przemysłową oraz IoT.

Czego oczekujemy:
 • znajomości zagadnień programowania niskopoziomowego i szerokiej wiedzy okołoprogramistycznej,
 • doświadczenia w posługiwaniu się C, C++, STL,
 • gotowości do nauki nowych języków programowania,
 • umiejętności swobodnego korzystania z anglojęzycznej dokumentacji,
 • wysokiej samodzielności w pracy.

Masz doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych? Potrafisz tworzyć oprogramowanie dla mikrokontrolerów i ich peryferiów? Masz doświadczenie w projektowaniu lub budowie układów elektronicznych? To Twoje atuty, pochwal się nimi!

Oferujemy:
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i świadczenia socjalne,
 • uczciwe i stabilne warunki zatrudnienia,
 • umowę o pracę na pełen etat lub możliwość współpracy na zasadach B2B,
 • realny wpływ na produkty firmy,
 • uczestnictwo w szkoleniach i seminariach,
 • stacjonarną pracę w dobrze skomunikowanej części Gdańska,
 • bardzo dobrą atmosferę i partnerskie relacje.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.

 

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 

Twoje rzeczywiste umiejętności oraz cechy osobiste są dla nas ważniejsze niż formalne wykształcenie czy bogata historia zatrudnienia. W naszym zespole jest miejsce dla koleżanek i kolegów, bo nie uznajemy dyskryminacji i uprzedzeń. Niepełnosprawność także nie ma dla nas znaczenia, jeżeli wiesz, że nie przeszkodzi Ci w wykonywaniu zadań. Cenimy osoby zaangażowane w to, co robią. Tworzymy zgrany zespół ludzi, dla których praca jest jednocześnie ich pasją. Szczycimy się atmosferą, której zazdroszczą nam inni. Szanujemy się i pomagamy sobie nawzajem.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na to stanowisko (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Axes Sp. z o.o.

Axes Sp. z o.o. skupia wokół siebie grupę kreatywnych i otwartych na wyzwania specjalistów, którzy wnoszą do firmy szczególnie przydatne cechy osobiste, gruntowną wiedzę oraz bogate doświadczenie. Każdy członek naszego zespołu jest naszą największą wartością, która stanowi o naszej sile. Głównym obszarem działania jest efektywne zastosowanie technologii i rozwiązań z zakresu elektroniki, automatyki, telekomunikacji i informatyki. Trzon naszego zespółu stanowi spójna grupa programistów, grafików, projektantów, techników i instalatorów. W realizacji zleconych nam zadań ściśle współpracujemy ze środowiskami akademickimi oraz przemysłem. Uczestniczymy w międzynarodowych inicjatywach mających na celu innowacyjność oraz kształtowanie nowych standardów technicznych oraz etycznych. Mamy bogate doświadczenie w realizacji zadań, wymagających porozumienia pomiędzy różnymi środowiskami i branżami. Mamy doświadczenia w dostawie technologii i rozwiązań dla administracji, wojska i służb porządkowych, służby zdrowia, energetyki, transportu, przemysłu, budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego, sektora usług i handlu.

Poznaj stanowisko: Programista C 
Język C powstał pod koniec lat 60. XX wieku, w latach 80. był wiodącym językiem programowania na świecie, stworzono w nim jądro systemu Unix, na którym opiera się między innymi obecny Mac OS X. Następcą języka C był C++ - znacznie łatwiejszy w obsłudze i nastawiony na programowanie obiektowe. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje ...
Praca Programista C