Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista C++

Klient portalu Praca.pl

Podkarpackie

2014 dni temu

Firma świadcząca usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu poszukuje kandydatów na stanowisko Programista C++.

Miejsce pracy: podkarpackie

Zadania:

Kluczowe obowiązki osoby na tym stanowisku:

  • kodowanie i testy modułów systemów informatycznych zgodnie ze specyfikacją projektową
  • wsparcie przy programowaniu oraz integracji komponentów technicznych i aplikacji
  • utrzymywanie i rozwój i optymalizacja systemu w celu utrzymania jego działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną
  • monitorowanie i identyfikowanie zakłóceń w procesach
  • wsparcie techniczne użytkowników
  • realizacja planów konwersji i dokumentowanie możliwych napraw

Wymagania:
  • umiejętność programowania w języku C++
  • wiedza z obszaru baz danych
  • umiejętność programowania w SQL i/lub PL/SQL
  • ukończone studia wyższe kierunkowe: informatyka, telekomunikacja, elektronika
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • motywacja do rozwoju zawodowego w obszarze systemów informatycznych
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziana umiejętność programowania w innych językach (np. Java) i doświadczenie zawodowe
Oferujemy:
  • bogaty pakiet socjalny,
  • profesjonalne szkolenia i programy rozwojowe
  • doskonałą atmosferę i narzędzia pracy
  • opiekę mentora pomagającego wykorzystać możliwości rozwoju
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Programista C++

Język C++, zdobywający rekordy popularności w latach 90. jest wciąż jednym z najpopularniejszych języków programowania na świecie. C++ to język ogólnego przeznaczenia, wieloparadygmatowy, umożliwiający programowanie obiektowe, proceduralne, czy generyczne. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze konkretnego ...
Programista C++ Praca Programista C++