Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista C Warszawa
Programista C/Linux (systemy wbudowane)

NES Global Talent
Warszawa
specjalista mid / senior
praca hybrydowa
dziś wygasa8 dni temu

Dla naszego klienta, firmy tworzącej systemy teleinformatyczne – polowe i stacjonarne, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis Stanowiska:
  • tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux
  • projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych
  • opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z zakresu telekomunikacji
  • opracowanie scenariuszy testowych i tworzenie testów jednostkowych oraz funkcjonalnych
  • udział w badaniach i sprawdzeniach oprogramowania w warunkach rzeczywistych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z tworzeniem oprogramowania komercyjnego w języku C
  • bardzo dobra znajomość języka C
Mile widziane:
  • znajomość języka C++

  • znajomość narzędzi GNU Toolchain (GCC, MAKE, GDB)

  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT)

  • wiedza techniczna z zakresu budowy systemów operacyjnych opartych na systemie Linux oraz tworzenia oprogramowania dla takich systemów (POSIX)

  • znajomość języka Python w stopniu podstawowym

  • znajomość technologii sieciowych TCP/IP

  • umiejętność tworzenia skryptów powłoki systemu Linux (BASH/ZSH)

Oferujemy:
  • bezpieczną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w przyjaznym, zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • benefity (opieka medyczna, polisa na życie, elastyczny czas pracy, dofinansowanie do urlopu oraz działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja