Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ogłoszenie numer: 2288756, z dnia 2019-02-22

Firma Podkarpackie Zakłady Mechaniczne działa na rynku od 1980 roku.
Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia związane jest z branżą metalowo – maszynową,
na potrzeby której projektuje, produkuje i dostarcza wszelkiego rodzaju elementy metalowe aż po całe linie produkcyjne wraz z automatyką, sterownikami oraz wykorzystaniem robotyki.

Jesteśmy dostawcą usług, produktów i wyrobów światowych producentów dla przemysłu m.in.: oponiarskiego, górniczego, motoryzacyjnego, wojskowego, hutniczego, lotniczego, metalurgicznego, kolejowego, transportowego, chemicznego, budowlanego, papierniczego i konstrukcyjnego.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista CNC

Miejsce pracy: podkarpackie / Dębica

Opis stanowiska

  • programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie CNC,
  • tworzenie dokumentacji w systemie CAD/CAM,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w celu bezproblemowego przebiegu procesu produkcyjnego,
  • ustalanie parametrów technologicznych procesu obróbki (dobór narzędzi) oraz ich optymalizacja,
  • wsparcie techniczne dla operatorów maszyn,
  • przestrzeganie norm i procedur jakościowych.

Wymagania

  • minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku programista CNC,
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem obrabiarek sterowanych numerycznie,
  • znajomość programu AutoCAD / Inventor / Solid Edge oraz NX,
  • znajomość MS-Office,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania interesującego doświadczenia,
  • pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • realny udział w rozwoju projektów,
  • interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Poznaj stanowisko: Programista CNC

CNC, tłumaczone z angielskiego Computerized Numerical Control jako komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych to technologia umożliwiająca programowanie specjalistycznych maszyn roboczych wykonujących wyspecjalizowane, precyzyjne prace ze stuprocentową powtarzalnością. Programista CNC jest specjalistą w zakresie programowania tychże urządzeń w obrębie specyfiki danej branży lub gałęzi przemysłu, posiada wiedzę i doświadczenie ...
Programista CNC Praca Programista CNC

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (794)
Wałbrzych (65)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (236)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (916)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (60)
Mazowieckie:
Warszawa (2176)
Radom (169)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (87)