Programista Delphi

Axes System Sp. z o. o.

Gdańsk

5 dni temu

Programista Delphi
Miejsce pracy: Gdańsk

Axes System to wielokrotnie nagradzany, czołowy producent systemów komputerowej diagnostyki samochodów w Europie. Od niemal 25 lat wdrażamy nowoczesne rozwiązania w dziedzinie profesjonalnej elektroniki i informatyki. Jesteśmy zespołem ludzi z pasją i pomysłami, które zmieniamy w praktyczne rozwiązania. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość stałego rozwoju. Wyśmienita atmosfera i koleżeńskie relacje powodują, że każdy dzień pracy jest przyjemnością. Jesteśmy firmą przyjazną rowerzystom.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, której doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w Delphi będziemy mogli wykorzystać w projektach obejmujących elektronikę samochodową, inteligentne budynki #i instalacje, automatykę przemysłową oraz IoT.

Oczekujemy:
 • doświadczenia w programowaniu w Delphi,
 • znajomości zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych,
 • gotowości do nauki nowych języków programowania,
 • umiejętności swobodnego korzystania z anglojęzycznej dokumentacji,
 • wysokiej samodzielności w pracy.
Dodatkowo:

Masz doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych? Potrafisz tworzyć oprogramowanie dla mikrokontrolerów i ich peryferiów? Masz doświadczenie w projektowaniu lub budowie układów elektronicznych? To Twoje atuty, pochwal się nimi!

Oferujemy:
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i świadczenia socjalne,
 • uczciwe i stabilne warunki zatrudnienia,
 • umowę o pracę na pełen etat lub możliwość współpracy na zasadach B2B,
 • realny wpływ na produkty firmy,
 • uczestnictwo w szkoleniach i seminariach,
 • stacjonarną pracę w dobrze skomunikowanej części Gdańska,
 • bardzo dobrą atmosferę i partnerskie relacje.

Twoje rzeczywiste umiejętności oraz cechy osobiste są dla nas ważniejsze niż formalne wykształcenie czy bogata historia zatrudnienia. Cenimy osoby zaangażowane w to, co robią. Tworzymy zgrany zespół ludzi, dla których praca jest jednocześnie pasją. Szanujemy się i pomagamy sobie nawzajem.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.

 

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 

Twoje rzeczywiste umiejętności oraz cechy osobiste są dla nas ważniejsze niż formalne wykształcenie czy bogata historia zatrudnienia. W naszym zespole jest miejsce dla koleżanek i kolegów, bo nie uznajemy dyskryminacji i uprzedzeń. Niepełnosprawność także nie ma dla nas znaczenia, jeżeli wiesz, że nie przeszkodzi Ci w wykonywaniu zadań. Cenimy osoby zaangażowane w to, co robią. Tworzymy zgrany zespół ludzi, dla których praca jest jednocześnie ich pasją. Szczycimy się atmosferą, której zazdroszczą nam inni. Szanujemy się i pomagamy sobie nawzajem.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na to stanowisko (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Axes Sp. z o.o.

Axes Sp. z o.o. skupia wokół siebie grupę kreatywnych i otwartych na wyzwania specjalistów, którzy wnoszą do firmy szczególnie przydatne cechy osobiste, gruntowną wiedzę oraz bogate doświadczenie. Każdy członek naszego zespołu jest naszą największą wartością, która stanowi o naszej sile. Głównym obszarem działania jest efektywne zastosowanie technologii i rozwiązań z zakresu elektroniki, automatyki, telekomunikacji i informatyki. Trzon naszego zespółu stanowi spójna grupa programistów, grafików, projektantów, techników i instalatorów. W realizacji zleconych nam zadań ściśle współpracujemy ze środowiskami akademickimi oraz przemysłem. Uczestniczymy w międzynarodowych inicjatywach mających na celu innowacyjność oraz kształtowanie nowych standardów technicznych oraz etycznych. Mamy bogate doświadczenie w realizacji zadań, wymagających porozumienia pomiędzy różnymi środowiskami i branżami. Mamy doświadczenia w dostawie technologii i rozwiązań dla administracji, wojska i służb porządkowych, służby zdrowia, energetyki, transportu, przemysłu, budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego, sektora usług i handlu.

Poznaj stanowisko: Programista Delphi 
Delphi to język programowania służący do tworzenia aplikacji na systemy operacyjne, takie jak Windows, Mac OS X, iOS, Android czy Linux. Programista Delphi posiada umiejętności, które pozwalają mu tworzyć, testować i wdrażać do praktycznego działania rozwiązania oparte o tę technologię. Jednocześnie dba o prawidłowe funkcjonowanie tych rozwiązań, naprawia błędy czy też rozwija je o nowe ...
Praca Programista Delphi