Zobacz więcej ofert pracy

Programista JEE

ASTEK Polska
Gdańsk
praca stacjonarna
4402 dni temu

Ogloszenie numer: 212557, z dnia 2012-05-28

ASTEK Polska (www.astek.pl) jest filią Grupy Astek specjalizującej się w dziedzinie usług informatycznych, wdrożeniowych, konsultingowych i zarządzania projektami. Od ponad 20 lat wspieramy naszych klientów z branży bankowo-finansowej, telekomunikacyjnej, usługowej oraz przemysłowej w zakresie doradztwa biznesowego, wdrożenia systemów i outsourcingu IT.

W związku z  rozwojem naszej firmy poszukujemy Specjalistów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu Java /JEE oraz pokrewnych technologii,
  • Implementację, testowanie, wdrażanie,
  • Rozwijanie, utrzymywanie oraz optymalizację istniejącego kodu,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Minimum 2 – 3 letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem technologii Java /JEE,
  • Mile widziana znajomość kilku z wybranych technologii: Spring, Hibernate, Maven, Struts, EJB, JSP, Servlets, JSF,
  • Dobra znajomość jednego z serwerów aplikacyjnych: JBOSS, WebSphere, Tomcat,
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Międzynarodowe i dynamiczne środowisko pracy,
  • Ścieżkę kariery zawodowej w wiodącej firmie z branży IT.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Astek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 6/12, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 10, poz. 926), aż do momentu pisemnego wycofania zgody."