Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Programista .NET

Starsoft
Gdańsk
praca stacjonarna
5855 dni temu

Ogłoszenie numer: 43759, z dnia 2008-05-07

Starsoft

W związku z dynamicznym rozwojem firma Starsoft, producent oprogramowania dla systemów CAD, poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • praca nad rozwojem platformy AVEVA NET
  • praca nad dedykowanymi rozwiązaniami dla klientów
  • projektowanie i implementacja oprogramowania w środowisku .NET
  • projektowanie i programowanie baz danych

Wymagania

  • doświadczenie lub bardzo dobra znajomość programowania w środowisku .NET
  • znajomość C#.NET, ASP.NET ,Java, HTML
  • znajomość SQL i relacyjnych baz danych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość MS SharePoint, MS SQL Server 2005, MS SQL Business Intelligence

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie