Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Project Manager do Sprzedaży Pasty i Spoiwa Lutowniczego

RENEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Włocławek

28 dni temu

Ogłoszenie numer: 3481810, z dnia 2020-07-17

Firma RENEX - największa i najdłużej działająca polska firma dostarczająca najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Włocławek

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych na rynkach zagranicznych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami
  • współudział w tworzeniu strategii rozwoju sprzedaży oraz promocji produktów na rynkach zagranicznych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • projektowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży
  • samodzielne prowadzenie uzgodnionych projektów
  • monitorowanie rynku
  • wyjazdy zagraniczne
  • udział w targach branżowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
  • wykształcenie minimum średnie-mile widziane kierunki techniczne
  • mile widziane doświadczenie w handlu zagranicznym
  • mile widziana znajomość systemów ERP
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży zagranicznych
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz nastawienie na klienta
  • kreatywności
  • samodzielność i inicjatywa działania oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • międzynarodowe środowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia od sukcesu
  • telefon i komputer służbowy
  • nowoczesne biuro
  • możliwość rozwoju i szkolenia
  • możliwość pracy zdalnej oraz w niepełnym wymiarze godzin
  • budżet na wakacje
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowania do posiłków
  • wyjazdy integracyjne
  • finansowanie ubezpieczania na życie
  • stół bilardowy i ping-pong
  • boisko do koszykówki
  • owocowe środy
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży