Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Project Manager

HR&IT BUSINESS PARTNER

Małopolskie

1 dzień temu

Kielce

Dla naszego Klienta, stabilnej i innowacyjnej organizacji realizującej projekty w najnowszych technologiach obecnie poszukujemy Project Managera.

Obowiązki

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych i developerskich
  • Definiowanie zakresu prowadzonych projektów
  • Planowanie harmonogramów, codzienna koordynacja realizacji zadań
  • Zarządzanie zasobami, ryzykiem oraz budżetem
  • Kontrola jakości i terminowości realizacji projektów
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych
  • Doświadczenie w metodykach zwinnych przy wytwarzaniu i wdrażaniu oprogramowania
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i zespołu projektowego
  • Otwartość, niezależność, odpowiedzialność i inicjatywa
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Certyfikaty z zakresu zarządzania projektami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możiwość uczestniczenia w ekscytujących pod względem technologicznym projektach
  • Praca w kulturze dzielenia się wiedzą i wspierania rozwoju pracowników
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, siłownia/basen, zajęcia z języka angielskiego, dobrej jakości kawa oraz owoce, szkolenia i wyjazdy integracyjne(nieobowiązkowe)
  • Wsparcie w procesie relokacji do Kielc
  • Możliwość pracy w systemie pracy zdalnej
Please add the following clause: I agree to place my personal data contained in the recruitment documents (in particular: CV) in the HR & IT Business Partner database with its registered office in Kielce (25-715), at ul. Kołłątaja 22/18 and for their processing by HR & IT Business partner, also in the future, for recruitment purposes - in accordance with the Act of 29.08.1997 on the Protection of Personal Data (consolidated text, Journal of Laws of 2016, item 922 of At the same time, I declare that I have been informed about the voluntary provision of personal data and the right to access my data and correct it.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) w bazie danych HR&IT Business Partner z siedzibą w Kielcach (25-715), przy ul. Kołłątaja 22/18 oraz na ich przetwarzanie przez HR&IT Business partner, także w przyszłości, w celach rekrutacyjnych – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest HR&IT BUSINESS PARTNER.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (742)
Wałbrzych (47)
Legnica (60)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (134)
Toruń (84)
Lubelskie:
Lublin (104)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (739)
Tarnów (37)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1626)
Radom (63)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (9)