Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant / Asystent Projektanta Obwodów Wtórnych / Specjalista ds. Rozruchu, Pomiarów Elektrycznych i Automatyki EAZ

PROELEN

Sosnowiec

74 dni temu

Ogłoszenie numer: 1774527, z dnia 2018-08-09

ProElEn Projektowanie Elektroenergetyczne

ProElEn jest dynamicznie rozwijającym się biurem projektowym branży elektroenergetycznej. Stale śledzimy nowoczesne technologie w energetyce, skutecznie wprowadzając je do naszych opracowań. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalizującą się w realizacji kompleksowych dokumentacji projektowych oraz formalno – prawnych. Stanowimy zespół projektowy łączący doświadczenie zawodowe i profesjonalizm. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne i wyposażenie w programy komputerowe wspomagające proces projektowania. Współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin inżynierii stwarza możliwość realizacji kompleksowych zadań wielobranżowych w zakresie związanym z obiektami energetycznymi, głównie takich jak:

  • stacje elektroenergetyczne SN, WN i NN
  • linie napowietrzne i kablowe SN i WN

Jakość naszych usług potwierdzają referencje otrzymane od zleceniodawców.

Jako rozszerzenie zakresu naszych usług projektowych, oferujemy specjalistyczne usługi inżynierskie w postaci prac rozruchowych i kontrolno-pomiarowych obwodów wtórnych stacji elektroenergetycznych. Dzięki czynnemu udziałowi w procesach budowy i modernizacji obiektów energetyki zawodowej, nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, a zdobyte umiejętności i doświadczenie pozwalają nam sprostać najróżniejszym wyzwaniom i wymaganiom stawianym przez klientów. Ponadto łączenie „teorii” (tj. opracowywania projektów) z „praktyką” (tj. wykonywanie rozruchów) zapewnia nam stałą weryfikację wiedzy i bodziec do ciągłego doskonalenia warsztatu umiejętności.

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie m.in.:

  • Realizacja projektów obwodów wtórnych stacji elektroenergetycznych WN / SN
  • Realizacja prac kontrolno-pomiarowych i badań odbiorczych obwodów pierwotnych i wtórnych stacji elektroenergetycznych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego – kierunek elektrotechnika
  • Poszerzonej znajomości zagadnień dotyczących obwodów wtórnych stacji elektroenergetycznych i automatyk EAZ
  • Doświadczenia przy wykonywaniu projektów elektrycznych obwodów wtórnych
  • Wiedza na temat wykonywania prac kontrolno-pomiarowych i odbiorczych w zakresie aparatury wysokonapięciowej oraz obwodów wtórnych, zabezpieczeń i automatyk EAZ będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości programów AutoCAD, MS Office, mile widziany EPLAN
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności, samodzielności i zaangażowania w pracę
  • Gotowość do wyjazdów i okresowej pracy w delegacji
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP (grupa E i/lub D)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (min. 6 000 zł brutto)
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Przyjazną atmosferę w pracy, możliwość pracy w profesjonalnym zespole
  • Pracę z wysokiej jakości aparatura pomiarową m.in. testerem OMICRON CMC 356
  • Możliwość szkoleń kierunkowych i rozwoju zawodowego

Poznaj stanowisko: Projektant sieci energetycznych

Projektant sieci energetycznych, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się projektowaniem i opracowywaniem sieci energetycznych. Do jego zadań należy tworzenie instalacji, tj. określanie parametrów technicznych inwestycji, dobór odpowiednich urządzeń oraz opiniowanie projektów budowlanych. W zakresie jego kompetencji leżą również tworzenie dokumentacji technicznej i nadzór nad nią, kontakt z dostawcami usług, ...
Projektant sieci energetycznych Praca Projektant sieci energetycznych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (787)
Wałbrzych (55)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (188)
Toruń (108)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (971)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2095)
Radom (175)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (186)
Nysa (65)