Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
PROJEKTANT BRANŻY SANITARNEJ

Arpro Pracownia Projektowa Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
4700 dni temu

Ogłoszenie numer: 151022, z dnia 2011-06-07

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • samodzielnie lub pomoc w wykonywaniu dokumentacji budowlano - wykonawczej,
  • prace inwentaryzacyjne istniejących obiektów.

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji wewnętrznych (wentylacja, klimatyzacja, węzły cieplne, CO)
  • biegła znajomość oprogramowania Audytor OZC, H2O, CO lub inne branżowe
  • doświadczenie w projektowaniu min. 2 lata
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,