Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ogłoszenie numer: 2043586, z dnia 2018-08-10

Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji technologii dedykowanych branży cywilnej i specjalnej. Ponad 25-letnie doświadczenie pozwala budować solidną i rzetelną markę. Natomiast kadra złożona z inżynierów będących specjalistami w dziedzinie elektroniki, mechaniki, elektryki i informatyki, zapewnia tworzenie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Firma jest członkiem WB Group, największej prywatnej grupy realizującej zadania z obronności państwa.

Projektant Elektronik

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Projektowanie, uruchamianie, testowanie oraz naprawy układów elektronicznych analogowych oraz cyfrowych.
  • Udział w tworzeniu nowatorskich i zaawansowanych technologicznie projektów.
  • Tworzenie dokumentacji.
  • Wsparcie w przygotowaniu wymagań systemowych i tworzeniu specyfikacji projektowanych urządzeń.
  • Wsparcie inżynierów w obszarze energoelektroniki, elektryki, mechaniki oraz symulacji.

Wymagania

  • Wykształcenie w zakresie Elektroniki/Elektryki/Automatyki/Robotyki lub pokrewne.
  • Znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej.
  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji elektronicznej.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną.
  • Dokładność, systematyczność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Dobre umiejętności organizacyjne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe minimum 2-3 lata.
  • Znajomość oprogramowania Altium Designer, PSIM, PSpice.
  • Znajomość zagadnień projektowania pod wymagania kompatybilności elektromagnetycznej.
  • Znajomość zagadnień projektowania i serwisowania urządzeń energoelektronicznych.
  • Umiejętność lutowania.
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Pracę zespołową z doświadczonymi specjalistami różnych dziedzin.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Szeroki pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. .

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (769)
Wałbrzych (49)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (145)
Toruń (89)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (12)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (753)
Tarnów (38)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (64)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (129)
Nysa (12)