Projektant konstrukcji budowlanych

JPP PROJEKT

Gdynia

2627 dni temu

Ogłoszenie numer: 271052, z dnia 2013-04-29

JPP PROJEKT

Firma istnieje od 1999 roku. Wykonujemy usługi na rzecz operatorów telekomunikacyjnych oraz biur architektonicznych. Pełna informacja o firmie znajduje się na stronie internetowej www.jpp.pl

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

W chwili obecnej poszukujemy pracowników na nw. stanowiska:

  • Projektant konstrukcji budowlanych
  • Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo Lądowe/Inżynieria Lądowa
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Praktyczna umiejętność jazdy samochodem
  • Biegła znajomość oprogramowania Autodesk: Autocad, Robot Structural Analysis
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu stacji bazowych telefonii komórkowych oraz znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Pracę w miłym i młodym zespole.
  • Szkolenie do pracy na wysokości.
  • Dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy NNW.

Poznaj

JPP PROJEKT

pełna informacja o firmie na stronie www.jpp.pl

Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant