Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Programista PHP Gdańsk
Projektant/ programista aplikacji internetowych (PHP)

Net P.C.
Gdańsk
praca stacjonarna
4229 dni temu

Ogłoszenie numer: 244589, z dnia 2012-11-19

Net P.C.

Net P.C. to istniejący od 2000 roku, dynamicznie rozwijający się Software House. Od początku funkcjonowania specjalizuje się w tworzeniu indywidualnie opracowanego oprogramowania dla instytucji publicznych i dużych korporacji biznesowych. Net P.C. przygotowuje systemy informatyczne sygnowane własną marką, jak również realizuje projekty jako podwykonawca klientów korporacyjnych (na podstawie stałych umów outsourcingu). Priorytetem firmy są niezawodne systemy i serwisy informatyczne, które dają satysfakcję klientom przyczyniając się do ich rozwoju.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: PRO_PHP/06/12

Opis stanowiska

  • projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji (głównie w języku PHP)
  • tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby klientów i firmy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP wraz z zasadami programowania zorientowanego obiektowo
  • min. roczne, udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP, MySQL/Oracle
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i optymalizacją relacyjnych baz danych
  • znajomość JavaScript, AJAX
  • znajomość środowisk Linux, Windows
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub student IV- V roku
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (SVN)
  • mile widziane (warunek niekonieczny): znajomość CMS-ów Joomla lub Typo3, i/ lub platformy Moodle

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • bliską współpracę z zespołem Programistów PHP i Webdeveloperów
  • umowę o pracę
  • uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego związanego z systemem gruntownych szkoleń wewnętrznych
  • doskonałą atmosferę w pracy