Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Projektant / Programista systemów obsługi i automatyzacji procesów z użyciem technologii internetowych

Torn Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
5053 dni temu

Ogłoszenie numer: 100039, z dnia 2010-05-28

Firma TORN Sp. z o.o. zajmuje się budową systemów obsługi i automatyzacji procesów w oparciu o technologię inteligentnej szyny danych jPALIO. Realizowane rozwiązania budowane są w architekturze SOA i działają w środowiskach IBM zSeries MainFrame, UNIX/LINUX oraz Microsoft. Na naszych systemach m. in. pracują TP S.A., PAP S.A, Polski Związek Łowiecki czy Urząd Lotnictwa Cywilnego. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy własny serwer Mainframe IBM Z890 do celów developerskich.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Projektowanie i programowanie systemów systemów obsługi i automatyzacji procesów, a w tym obiegu dokumentów, sterowania urządzeniami teleinformatycznymi, systemów zarządzania przedsiębiorstwem w oparciu o technologie internetowe (JAVA, HTML, CSS, JavaScript, jPALIO)
  • Projektowanie i programowanie baz danych (ORACLE, DB2, PostgreSQL)
  • Programowanie JAVA
  • Rozwój produktów własnych

Wymagania

  • dobra znajomość JAVA 1.6
  • znajomość jednej z baz danych Oracle/DB2/PostgreSQL
  • dobra znajomość języka SQL
  • dobra znajomość HTML/JavaScript/CSS i protokołu HTTP
  • znajomość technologii internetowych
  • chęć do dalszej nauki i zdobywania wiedzy

Oferujemy

  • praca stała, praktyka, staż
  • możliwość zatrudnienia na stałe po okresie praktyki
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość niepełnych etatów
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • ciekawa praca w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość szybkich awansów i podnoszenia kwalifikacji
  • każdego pracownika traktujemy indywidualnie
  • zaangażowanie w atrakcyjne projekty