Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Projektant sieci elektrycznych / Kierownik projektu

Ventus Engineering SA
Gdańsk
praca stacjonarna
4118 dni temu

Ogłoszenie numer: 255567, z dnia 2013-02-05

VENTUS Engineering S.A. jest firmą specjalizującą się w branży energetyki odnawialnej, budowie i projektowaniuelektrowni wiatrowych.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: 001/13/GD

Opis stanowiska

Projektowanie w obszarach:

  • obwodów wtórnych/ pierwotnych stacji elektroenergetycznych WN
  • konstrukcji budowlanych w elektroenergetyce zawodowej
  • linii elektroenergetycznych WN
  • samodzielna realizacja prac projektowych,
  • koordynacja branżowa wykonywanych dokumentacji projektowych,
  •  wykonywanie uzgodnień z Klientem w zakresie proponowanychrozwiązań w dokumentacji projektowej,
  •  zapewnienie terminowego wykonania dobrych jakościowo,kompletnych  opracowań projektowych
  • pełnienie nadzoru autorskiego,
  • przestrzeganie terminowego uzyskania aktualnegozaświadczenia z Izby Samorządu Zawodowego wynikającego z Prawa Budowlanego.

Wymagania

  • posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bezograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeńelektrycznych i elektroenergetycznych/ w specjalności konstrukcyjno-budowlanejw zakresie konstrukcji budowlanych,
  • doświadczenie w projektowaniu stacji elektroenergetycznych WN w zakresieobwodów wtórnych/ obwodów pierwotnych/ słupów kratowych linii napowietrznych,wież energetycznych, budynków, fundamentów/ linii napowietrznych kablowych WN,
  • znajomość programów AutoCAD, MS Office,
  • dodatkowy atut stanowić będzie znajomość programu PLS-CAD/BIK/ BoCAD/  ELPLAN,
  • prawo jazdy kat.B,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętnoć pracy w zespole,
  • dokładność, samodzielność i zaangażowanie,
  • minimum dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • Możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,