Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Będzin
Projektant (specjalista branży elektrycznej)

J.T.C. Spółka Akcyjna
Będzin
praca stacjonarna
5768 dni temu

Ogłoszenie numer: 46929, z dnia 2008-07-18

Firma J.T.C. S.A. działa od lutego 1992 r., obecnie zajmuje znaczącą pozycję na rynku polskim w zakresie projektowania oraz budowy komputerowych systemów automatyzacji i systemów zasilania elektrycznego dla obiektów i instalacji przemysłowych prowadząc również handel aparaturą kontrolno-pomiarową. Stosowany System Jakości oparty na wymaganiach normy PN-EN ISO 9001:2001 traktujemy jako profesjonalne narzędzie skutecznego i efektywnego zarządzania spółką, zorientowane procesowo na optymalizację działań i ich wyników. Zakres usług: -projekty techniczne branży AKPiA i elektrycznej, -dobór, montaż i uruchomienie urządzeń pomiarowych, systemów sterowania, urządzeń i aparatury elektrycznej, -prefabrykacja rozdzielnic i szaf sterowniczych, -kompleksowa realizacja systemów sterowania i wizualizacji (SCADA) dla instalacji przemysłowych, -dostawa i uruchomienie systemów monitorowania i zabezpieczeń turbin oraz generatorów, -przetwarzanie danych zbieranych przez systemy automatyzacji, opracowanie raportów, wspomaganie komputerowe, -realizacja obiektów w gospodarce wodnościekowej.

Miejsce pracy: Będzin

Opis stanowiska

  • wykonuje pod kierownictwem głównego projektanta zlecone mu do opracowania kompleksowe prace projektowe pod względem technicznym i graficznym oraz współpracuje z głównym projektantem w zakresie innych czynności związanych z projektowaniem, jak prowadzenie uzgodnień projektu, kompletowanie oryginałów i kopii zakończonej dokumentacji w formie papierowej i elektronicznej, kierowanie pracą przydzielonych mu asystentów i starszych asystentów
  • wykonuje pod kierownictwem głównego projektanta zlecone mu do opracowania fragmenty ofert pod względem technicznym i cenowym oraz współpracuje z głównym projektantem w zakresie doboru urządzeń technicznych przewidywanych do ujęcia w ofercie i wyszukiwania cen tych urządzeń
  • Projektant obowiązany jest w sposób ciągły podnosić swoje kwalifikacje zawodowe
  • projektant wykonuje ponadto zadania związane z procesem tworzenia dokumentacji projektowej lub ofertowej
  • Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • kandydat musi mieć ukończone wyższe studia techniczne branży elektrycznej oraz posiadać dyplom magistra inżyniera elektryka
  • kandydat powinien posiadać aktualne uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie instalacji elektrycznych
  • najomość języków obcych (stopień znajomości, zakres wykorzystania w firmie) język angielski lub niemiecki, znajomość dobra w rozumieniu, pisaniu i mówieniu
  • Obsługa komputera (programy, stopień znajomości, zakres wykorzystania): Umiejętność biegłego posługiwania się programami niezbędnymi przy tworzeniu dokumentacji . W J.T.C. wykorzystuje się m.in. Word, Excel, AutoCAD, Norma
  • inne wymagania (np. Dodatkowe kursy lub certyfikaty): gotowość do wyjazdów służbowych (również zagranicznych)
  • predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy w zespole projektowym
  • Oferujemy

  • stałą, ciekawą pracę w dynamicznym młodym zespole
  • możliwość dalszego rozwoju kariery zawodowej
  • dobre wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę