Projektant Wzornictwa

CYFROWA FOTO Sp. z o.o.

Zaczernie

1 dzień temu

Miejsce pracy: Zaczernie
Opis oferty

Jesteśmy jedną z największych drukarni w Europie.

Działamy w trzech obszarach: poligrafii, druku cyfrowego oraz introligatorstwa. Nieustannie rozwijamy park maszynowy i udoskonalamy procesy produkcyjne, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów. Innowacyjne pomysły, nietypowe rozwiązania i fascynacja najnowocześniejszymi technologiami pozwalają nam tworzyć oryginalne linie fotoproduktów i w nietuzinkowy sposób docierać do klientów z całego świata. Jesteśmy właścicielem kilkunastu marek.

Każdego dnia nad satysfakcją Klienta pracują różne zespoły, takie jak m.in. Kreacja i Design, które pełne są twórczych i ambitnych osób rozwijających u nas swoje zainteresowania i pasje. Praca z nami daje wyjątkową możliwość wzięcia udziału w budowaniu firmy.

Do zespołu Kreacji i Designu szukamy osób ambitnych i otwartych na nowe wyzwania oraz chcących poznać, budować i wdrażać nowe linie produktów zgodne z aktualnymi na rynku trendami. Szukamy osób które nie boją się proponować i wdrażać rozwiązań w obszarze druku i introligatorstwa, mających niesztampowe pomysły, które wyprzedzają oczekiwania naszych Klientów. Przed swoimi pracownikami stawiamy cele dopasowane do kompetencji, ambicji, a do tego dajemy im możliwość samodzielnych działań.

Jeżeli jesteś właśnie taką osobą to Ciebie szukamy!

Zakres obowiązków
  • tworzenie innowacyjnych projektów nowych produktów
  • opracowywanie oryginalnych koncepcji przy użyciu różnych materiałów
  • przygotowywanie makiet, próbnych egzemplarzy nowatorskich produktów
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu wypracowania najlepszych rozwiązań
Poszukiwane kompetencje
  • wykształcenie w zakresie wzornictwa przemysłowego, projektowania graficznego lub pokrewne
  • biegła znajomość obsługi programów graficznych: Adobe Photoshop lub Adobe Illustrator
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • wyobraźnia przestrzenna i wyczucie estetyczne
  • kreatywność, myślenie wizualne oraz zdolności artystyczne
  • umiejętność organizacji i planowania czasu pracy
  • oryginalne portfolio
  • mile widziana znajomość podstaw zarządzania projektami
Oferujemy
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • bardzo przyjemną branżę z dużym potencjałem rozwoju
  • profesjonalne narzędzia pracy swobodę w działaniu i realizacji własnych pomysłów
  • dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju w zakresie zarządzania projektami

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Kluczem do sukcesu są Ludzie … Ludzie z pasją

Podstawą i najmocniejszym fundamentem powodzenia firmy Cyfrowa Foto są pracujący w niej Ludzie. Pełni pasji do swojej pracy, wierzący w produkt oraz samą idee tego biznesu. Są to osoby zaangażowane, pomysłowe i ciągle poszukujące nowych wyzwań, z dystansem do siebie i poczuciem humoru, dla których atmosfera w pracy jest tak samo ważna, jak codzienne obowiązki. Ludzie, którzy dzięki swojej nietuzinkowości i nieszablonowości, potrafią stworzyć wyjątkowe produkty i zaproponować je klientom na całym świecie.

Firma Cyfrowa Foto stwarza wyjątkowe warunki do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi, którzy niekoniecznie mają ogromne doświadczenie zawodowe, ale chcieliby pracować jako programiści, web developerzy, graficy, marketingowcy internetowi, analitycy sprzedaży, specjaliści ds. Social Media czy obsługi klienta. Zdobędą w niej zatrudnienie poligloci, chcący rozmawiać z klientami z całego świata, entuzjaści fotografii, druku cyfrowego oraz nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Swoje miejsce w działach produkcyjnych odnajdą także osoby pracowite i dokładne, mające zdolności manualne oraz wyczucie estetyczne, chcące nauczyć się prac introligatostkich oraz hand-madowych.

Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant