Przedstawiciel Handlowy - Doradca Klienta

WelmaS

Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Nysa, Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie

14 dni temu

Ogłoszenie numer: 2640927, z dnia 2019-09-03

WELMAS powstała w 2008 roku. Oferuje wyroby profilaktyczno-rehabilitacyjne jak i artykuły gospodarstwa domowego.

Miejsce pracy: opolskie / Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Nysa, Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie

Opis stanowiska

  • prowadzenie prezentacji produktów w trakcie spotkań z klientami,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • aktywna sprzedaż.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie min. średnie,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dobrej organizacji pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • szkolenia produktowe, sprzedażowe,
  • samochód służbowy,
  • telefon komórkowy,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • wysokie wynagrodzenie.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

WelmaS

Jesteśmy firmą, zrzeszającą w swoich szeregach doświadczonych specjalistów, którzy pracują w miłej i przyjemnej atmosferze. Welmas ukierunkowana jest na sprzedaż produktów profilaktyczno – rehabilitacyjnych wykonanych z różnych rodzajów wełny. Nasze produkty są najwyższej jakości.
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy