Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. zbrojeń budowlanych

Drozapol Profil SA

Bydgoszcz

6 dni temu

Już od 25 lat Drozapol-Profil S.A jest na mapie czołowych polskich firm handlowo-produkcyjnych w branży hutniczej. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, najwiekszym dystrybutorem stali w regione. Od 23 grudnia 2004 roku spółka jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: 12/2019
Zadania:
  • budowanie i utrzymanie efektywnych relacji z klientami na podległym terenie
  • tworzenie nowych szans biznesowych realizując sprawdzone procesy pozyskiwania klientów
  • kreowanie i promowanie wizerunku firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • realizację strategii sprzedaży firmy
  • tworzenie raportów i sprawozdań
  • prowadzenie rozmów na szerokim szczeblu na temat działalności klienta oraz jego problemów i kierunku rozwoju
Wymagania:
  • mile widziana znajomość rynku budowlanego
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży asortymentu budowlanego
  • mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej/rysunków
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
  • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność
  • wysoka determinacja i motywacja na osiągnięcie sukcesu
  • gotowość do pracy w terenie
Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie z 25 letnią historią, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego pod okiem wielu doświadczonych menedżerów oraz Prezesa Zarządu - Menedżera roku 2004, 2014, 2016 i 2018 w konkursach w województwie kujawsko-pomorskim, osobowości roku 2018 w polskim biznesie, osoby odznaczonej przez prezydenta Bydgoszczy oraz dwóch prezydentów RP za całokształt działalności i działalność społeczną
  • interesujące warunki zatrudnienia oraz wysoki system premiowy
  • pracę w zespole młodych, kreatywnych ludzi z różnych działów i miast w Polsce
  • niezbędne narzędzia pracy i inne benefity
  • więcej na www.drozapol.pl oraz na naszej stronie www.facebook.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami  i

będziemy rozpatrywać  kandydatury zawierające CV oraz list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Drozapol-Profil S.A.

Już od ponad 25 lat Drozapol-Profil S.A. jest na mapie czołowych firm handlowo-produkcyjnych w branży hutniczej. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, największym dystrybutorem stali w regionie. Od 23 grudnia 2004r. spółka jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie S.A.

Jako dystrybutor Drozapol-Profil S.A. posiada w swojej ofercie wyroby hutnicze ze stali niestopowych. Główne produkty sprzedawane przez nas to: blacha czarna gorąco, zimnowalcowana oraz ocynkowana, pręty zbrojeniowe, kwadratowe, płaskowniki, walcówka, kształtowniki, kątowniki, profile zamknięte oraz rury.

Proces rekrutacji

KrokROZMOWA TELEFONICZNA
KrokROZMOWA REKRUTACYJNA
KrokPROPOZYCJA WSPÓŁPRACY

Opinie o pracodawcy

Michał

Product Manager

Siłą Drozaplu są Ludzie. Ludzie - zespół: ambitni, młodzi ludzie, gotowi na wszystko.

Stanisław

Siłą? No chyba zgrana załoga, nie? To jest siła. Ludzie na swoich stanowiskach dobrze pracują - to jest siła.

Magdalena

Cała nasza grupa ludzi zgranych, którzy są tutaj , którzy się poświęcają, którzy są odpowiedzialni, którzy dbają o tę firmę i, którzy tworzą ten cały zespół.

Więcej

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Drozapol Profil SA.