Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy (FMCG)

Horyzont Doradztwo Personalne

Gdańsk, Sopot, Gdynia

39 dni temu

Chciałbyś kontynuować rozwój zawodowy jako przedstawiciel handlowy (Gdynia, Gdańsk, Sopot). Poszukujemy przedstawicieli handlowych dla znanych i cenionych firm, m.in. w regionie Trójmiasta. Praca polega na sprzedaży produktów szybko zbywalnych i kompleksowej obsłudze klientów z rynku gastronomiczno-hotelarskiego. Poszukiwane są osoby z doświadczeniem w sprzedaży, najlepiej ze znajomością rynku HoReCa.

Miejsce pracy: Gdańsk, Sopot, Gdynia
Nr ref.: 3891HT
Główne zadania:
  • obsługa klientów z rynku gastronomiczno-hotelarskiego (HoReCa),
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych (sprzedaż wybranych produktów FMCG, łatwo rozpoznawalnych marek),
  • badanie potrzeb klienta,
  • udział w akcjach promocyjnych,
  • raportowanie danych z rynku.
Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (szczególnie we współpracy z hotelami, restauracjami, domami społecznymi, pralniami, szpitalami, itp.),
  • doświadczenie w sprzedaży produktów FMCG (np. chemii, kosmetyków, alkoholi, mrożonek, itp.),
  • umiejętność budowania relacji z klientem,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • otwartość na zmiany,
  • prawo jazdy kat. B.
Firma oferuje:
  • pracę w dużej, dobrze zorganizowanej firmie o ustabilizowanej sytuacji rynkowej,
  • umowę o pracę,
  • pracę częściowo zdalną,
  • system premii i prowizji,
  • samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • narzędzia do wykonywania pracy (telefon, tablet),
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.