Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Przedstawiciel Handlowy

P.H.U. Piotrex-Pak
Gdańsk, Gdańsk I Okolice
praca stacjonarna
6606 dni temu

Ogłoszenie numer: 19103, z dnia 2006-04-04

Firma handlowa załozona w 1992 roku, działająca w segmencie rynku obsługujacym podmioty handlowe i gospodarcze w zakresie opakowań jednorazowych oraz towarów handlowych z branży AGD

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdańsk I Okolice

Opis stanowiska

- obsługa podmiotów gospodarczych na przydzielonym rejonie - zdobywnie nowych klientów - prezentacja oferty firmy

Wymagania

- czynne prawo jazdy - dyspozycyjność - minimum dwu letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego - zdolności interpersonalne - kultura osobista

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę - samochód służbowy - wynagrodzenie stałe - premię uznaniową oraz szkolenia - telefon komórkowy oraz komputer przenośny