Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

FBO Energia Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Nowa Sól, Żary

87 dni temu

Ogłoszenie numer: 1912987, z dnia 2018-02-23

FBO Energia należy do liderów wśród niezależnych firm doradczych w branży energetycznej, złożona z aktywnych i zmotywowanych ludzi, działa na rynku energii elektrycznej od 2002 roku. Dzięki naszym działaniom umożliwiamy polskim przedsiębiorcom redukowanie kosztów związanych z energią elektryczną. Naszą misją jest dostarczanie Klientom usługi najwyższej jakości, wśród dostępnych na rynku energetycznym. Posiadamy niezbędne know-how i doświadczenie w branży, poparte sukcesami. Stawiamy na długofalową współpracę, poszukujemy osób które dzięki swym ponadprzeciętnym wynikom przeniosą przedsiębiorstwo na wyższy poziom biznesowy.

Ciężka praca= wysokie zarobki.

poszukuje  na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Nowa Sól, Żary

Opis stanowiska

Idealni kandydaci to ludzie zorientowani na zysk, pracowici, samodzielni w działaniu, którzy potrafią pracować z klientami w terenie (najlepiej z doświadczeniem). Zachęcamy do składania ofert.

Do obowiązków przedstawiciela należy:

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Aktywną sprzedaż produktów z sektora energii elektrycznej
  • Profesjonalną, kompleksową obsługę handlową: przygotowywanie ofert i umów oraz kalkulacji kosztów a także negocjowanie warunków handlowych
  • Realizację planów sprzedażowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Odbywanie spotkań umawianych przez call center
  • Sprzedaż energii elektrycznej
  • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie

Wymagania

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe
  • Wysoka kultura osobista
  • Silna motywacja do pracy – dążenie do jak najwyższych wyników finansowych
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych relacji
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie (częste podróże służbowe)
  • Dynamizm w działaniu oraz zdolności negocjacyjne
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie i znajomość rynku energii i gazu będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie min. Średnie

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia wstępne i okresowe, podnoszące umiejętności sprzedażowe oraz wiedzę o rynku energetycznym
  • Bardzo dobre warunki prowizyjne (w zależności od umiejętności i zaangażowania), przejrzyste i czytelne.
  • Wsparcie Call Center
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód)
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Możliwość budowania swojego zespołu sprzedażowego
  • Rozbudowany system motywacyjny- nagrody dla najlepszych
  • Doskonałą ofertę produktową jednej z największych spółek energetycznych w Polsce Enea S.A., spółki z udziałem skarbu Państwa
  • zapewnienie stabilnej, długofalowej współpracy opartej o przejrzyste zasady
  • Brak górnego limitu zarobków - wynagrodzenie wprost zależne od wypracowanego obrotu
  • Swobodę w wyborze obszaru działania i grupy klientów docelowych

Wynagrodzenie:

  • do 40000 PLN

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy