Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

Zakłady Mięsne OLEWNIK-BIS Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Toruń

187 dni temu

Ogłoszenie numer: 1986855, z dnia 2018-06-12

Zakłady Mięsne OLEWNIK istnieją od 1989 roku. Od chwili powstania są symbolem doskonałego smaku polskich wędlin. Nowoczesna technologia, wyselekcjonowany surowiec oraz zastosowane receptury gwarantują produktom wysoką jakość.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, Toruń

Nr Ref.: PH/B/5/18

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i rozwijanie sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Reprezentowanie firmy na rynku, opieka nad klientami
  • Planowanie działań w celu pozyskania nowych klientów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Operatywność i skuteczność w działaniu
  • Umiejętność dążenia do rezultatów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Odpowiednio zorganizowane środowisko pracy z możliwością realizacji swych ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych

Poznaj

Zakłady Mięsne OLEWNIK – BIS istnieją od 1989 roku. Od chwili powstania są symbolem doskonałego smaku polskich wędlin. Nowoczesna technologia, wyselekcjonowany surowiec oraz zastosowane receptury gwarantują produktom wysoką jakość.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy