Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

MAPRO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Małopolskie

33 dni temu

MAPRO Polska Spółka Akcyjna – wyłączny dystrybutor wtryskarek Haitian oraz Zhafir na terenie Polski, działający w ramach grupy MAPRO obejmującej swoim zasięgiem także Czechy i Słowację poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. małopolskie
Podstawowe obowiązki:
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych (B2B)
  • pozyskiwanie i rozwijanie współpracy z nowymi Partnerami Biznesowymi
  • doradztwo techniczne w zakresie doboru maszyn
  • prowadzenie bieżących projektów
  • prezentacja usług firmy oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • analiza rynku
  • realizacja zakładanych planów sprzedażowych na obsługiwanym terenie
  • raportowanie bieżących działań
Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenie wyższe, wyższe techniczne mile widziane
  • znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie handlowe w segmencie B2B min. 3 lata
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, konsekwencja i efektywność w działaniach
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • dyspozycyjność, wysoka kultura osobista
  • elastyczność i otwartość
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników
  • umowę o pracę
  • zadaniowy system pracy
  • pracę w młodym oraz dynamicznie rozwijającym się zespole
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • kursy i szkolenia związane z pełnionymi obowiązkami

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy