Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel handlowy

Międzybrodzkie Makarony Dybał Spółka Jawna

Opolskie

112 dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. opolskie
Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami oraz podtrzymywanie i umacnianie relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami.
  • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów.
  • Dbanie o dobry wizerunek Spółki oraz wysoką jakość świadczonych usług.
Wymagania:
  • Ambicja i otwartość na rozwój.
  • Silna motywacja do osiągania celów wyznaczonych przez Spółkę.
  • Umiejętność organizacji pracy i planowania.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B, z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Motywacyjny system wynagradzania.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ścieżkę kariery.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy