Przedstawiciel Handlowy

Devire

Grodzisk Mazowiecki

78 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Grodzisk Mazowiecki

Nr ref.: PL40868

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przedstawiciel Handlowy

Naszym Klientem jest polska marka, która zajmuje się hydroponiczną uprawą świeżych ziół. Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu jako Przedstawiciel Handlowy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kluczowych klientów firmy na terenie całej Polski, nawiązywanie współpracy z sieciami sprzedaży, dbanie o dobre relacje z kupcami największych sieci, oraz realizację zadań związnych z budową dobrego wizerunku firmy.

Nasz Klient oferuje: 

 • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
 • Pakiet benefiów pozapłacowych,
 • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
 • Możliwość pracy zdalnej.

U Kandydatów zwracamy uwagę na: 

 • Doświadczenie w obszarze sprzedaży (najlepiej w branży FMCG),
 • Wysoką motywację i samodzielność w działaniu,
 • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania stałych relacji biznesowych,
 • Doskonałą organizację pracy własnej, umiejętności sprzedażowe oraz kreatywność w pozyskiwaniu Klienta.
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2),
 • Prawo jazdy kat. B.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Account Manager 
Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Praca Account Manager