Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Przedstawiciel handlowy

AP BOSS-DYSTRYBUTOR KOLAGENU AKTIV PROF.PRZYBYLSKI
Gdynia
praca stacjonarna
5813 dni temu

Ogłoszenie numer: 45317, z dnia 2008-06-11

Generalny dystrybutor kolagenu Aktiv prof.Przybylskiego

Miejsce pracy: Gdynia

Nr Ref.: han/Gdynia

Opis stanowiska

-pozyskiwanie nowych klientów -opieka nad stałymi klientami firmy -raportowanie wyników sprzedaży do kierownictwa społki -szkolenie podległych klientów

Wymagania

-wykształcenie min wyższe zawodowe -min rok doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego lub w dziale sprzedaży -dobra znajomośc topografi woj.pomorskiego

Oferujemy

-prace w miłej przyjaznej atmosferze -narzedzia pracy samochod,laptop ,telefon -umowe o prace -wysoką premie