Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
Przedstawiciel Handlowy

ISG Personalmanagement
Sosnowiec
praca stacjonarna
5774 dni temu

Ogłoszenie numer: 48241, z dnia 2008-08-19

Nasz Klient to globalny integrator logistyczny, którego aktywność koncentruje się na następujących obszarach: Transport i Logistyka Samochodowa (przygotowanie i dystrybucja samochodów) oraz Transport i Logistyka Przemysłowa (transport drogowy krajowy i międzynarodowy, logistyka magazynowa, spedycja morska i lotnicza). Do swojego biura w Sosnowcu nasz Klient poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr Ref.: 20257

Opis stanowiska

- Rozwijanie sieci kontaktów handlowych firmy - Aktywne pozyskiwanie zleceń spedycyjnych - Przygotowanie ofert i umów handlowych - Opracowywanie założeń i realizacja planu sprzedaży - Monitorowanie regionalnego rynku usług logistycznych

Wymagania

- 1-2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w branży TSL - Znajomość regionalnego rynku usług w branży TSL - Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne - Komunikatywna znajomość języka angielskiego - Kreatywność i nastawienie na potrzeby klienta - Ukierunkowanie na sukces i wytrwałość w dążeniu do celu

Oferujemy

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Satysfakcjonującą i pełną wyzwań pracę - Atrakcyjne warunki płacowe w oparciu umowy o pracę - Możliwość rozwoju zawodowego