Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Reda
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

JMB SP. Z O.O.
Reda, Reda lub Wejherowo
praca stacjonarna
5684 dni temu

Ogłoszenie numer: 51940, z dnia 2008-11-13

Frma JMB Sp. z o.o. produkująca materace i łóżka hotelowe, działa na terenie całego kraju , stale rozwija się i wychodzi na przeciw wszelkim potrzebom Klientów. Pod wpływem stale rozszerzającego się rynku zbytu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Reda, Reda lub Wejherowo

Nr Ref.: KPH/0179

Opis stanowiska

Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Reda lub Wejherowo Zadania Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będzie odpowiedzialna za:
  • utrzymanie przyznanej oraz poszerzanie bazy Klientów,
  • utrzymywanie jak najlepszego wizerunku firmy,
  • realizacja planu sprzedaży,
  • raportowanie efektów pracy.
  • Wymagania

  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, miła prezencja organizacji własnej pracy,
  • odpowiedzialność, kreatywność, samodzielność,
  • umiejętności konsekwentnego dążenia do realizacji założonych celów,
  • otwartość na nawiązywanie kontaktów i potrzeby Klienta,
  • twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • wykształcenie min.średnie preferowane wyższe
  • j.angielski lub j.niemiecki mile widziana znajomość innych języków obcych.
  • Oferujemy

  • stałe zatrudnienie,
  • wynagrodzenie powiązane z efektami pracy (podstawa + prowizja),
  • narzędzia pracy.