Ratownik wodny

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Bobolin

2 dni temu

Miejsce pracy: Bobolin
Numer: StPr/21/0319
OBOWIĄZKI:
Bursztyn Medical Spa & Wellness zatrudni ratownika wodnego. Zapewniamy doskonałą atmosferę, atrakcyjne warunki, dofinansowanie do wyżywienia, premię okazjonalne oraz możliwość zakwaterowania. Zakres obowiązków: 1. Stałe obserwowanie obszaru basenu i niezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz podejmowanie akcji ratowniczej, 2. Kontrolowanie stanu urządzeń oraz sprzętu, które zapewniają bezpieczeństwo osób kąpiących się, 3. Prowadzenie gimnastyki w wodzie, 4. Oczyszczanie powierzchni i dna obszaru przeznaczonego do kąpieli z wszystkich przedmiotów mogących spowodować skaleczenie lub inny nieszczęśliwy wypadek, 5. Kontrola stref dla umiejących i nie umiejących pływać, 6. Utrzymanie porządku na swoim miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : kurs ratownika wodnego [Umiejętność 1] : Kurs w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP)

Miejsce pracy:

Bobolin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Sempołowskiej 2a, 76-100 Sławno, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Arkadiusz Strzelecki
szsl@praca.gov.pl
943146772

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Poznaj stanowisko: Ratownik Wodny
Zadaniem ratownika jest udzielanie pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w wyniku różnorodnych wypadków, poszukiwanie osób zaginionych na danym terenie, lub niesienie pomocy w innych temu podobnych przypadkach. Ratownik wodny wykonuje te obowiązki na obszarze sztucznych i naturalnych akwenów wodnych, na wyznaczonych kąpieliskach; plażach morskich, jeziorach, basenach otwartych i krytych. Ratownik wodny ...
Praca Ratownik Wodny