Recepcjonista (ka)

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Łazy

6 dni temu

Miejsce pracy: Łazy
Numer: StPr/20/2732
OBOWIĄZKI:

umawianie klientów, towarzyszenie podczas rozmów z przedstawicielami handlowymi oferującymi części samochodowe, współpraca z innymi warsztatami, znajomość języka rosyjskiego pomocna przy współpracy z podmiotami zajmującymi się częściami samochodowymi na terenie Rosji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Łazy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 600 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Czajewicza 2/4, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Jarosiewicz
224842648

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista