Recepcjonista / Recepcjonistka

Plichta

Gdynia, Morska 80

5 dni temu

To może być Twoja wielka szansa!

Jeżeli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży i zdobyć fajną pracę - to  jesteś Osobą  której  szukamy!

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdynia, Morska 80

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za pozytywny wizerunek obiektu, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla poszczególnych działów salonu.

Opis stanowiska i podstawowych obowiązków:
  • Powitanie Gości i udzielanie niezbędnych informacji o poszczególnych działach
  • Kontakt telefoniczny z Klientami
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów
  • Przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej
  • Koordynowanie spraw administracyjnych w ramach oddziału
  • Przygotowywanie i odbieranie korespondencji
  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami określonych usług
  • Bieżąca obsługa recepcji i stanowiska kasowego
  • Dbanie o poczekalnię dla Klientów
Oczekujemy:
  • Uśmiechu
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych Biegłej obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Oferujemy:
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego System szkoleń
  • Korzystne rabaty dla Naszych Pracowników
  • Udział w fantastycznych wyjazdach integracyjnych

Poznaj

Plichta

Dlaczego warto?

Pasja motoryzacyjna pozwoliła Spółce Plichta na ponad 30 letnią działalność na rynku motoryzacyjnym i stały jej rozwój. Jakość, fachowość i uczciwość cechują firmę od jej powstania. Dołącz do Naszego Zespołu i poznaj Nas bliżej:

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista