Recepcjonista / Recepcjonistka

POLSKI HOLDING HOTELOWY SP. Z O.O.

Gdańsk Rębiechowo

13 dni temu

Polski Holding Hotelowy (PHH), w 100 proc. z państwowym kapitałem, ma za zadanie skonsolidować zarządzanie obiektami hotelowymi należącymi do Skarbu Państwa w jednej, wyspecjalizowanej spółce o wysokim know-how branżowym. Rolą PHH jest kształtowanie standardów na polskim rynku hotelarskim,  jak również wprowadzanie innowacji, nowoczesnych rozwiązań i optymalizacji działania obiektów.

W portfelu PHH znajdują się trzy hotele zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Chopina – Renaissance Warsaw Airport Hotel, Courtyard by Marriott Warsaw Airport i Hampton by Hilton Warsaw Airport oraz hotele zlokalizowane bezpośrednio przy portach lotniczych w Gdańsku (Hampton by Hilton Gdańsk Airport), Katowicach (Moxy Katowice Airport), Rzeszowie (Holiday Inn Express Rzeszów Airport) i Poznaniu (Moxy Poznań Airport). Do PHH należy także wypoczynkowo-konferencyjny Best Western Hotel Jurata na Półwyspie Helskim oraz dwa obiekty hotelowe Golden Tulip Gdańsk Residence i Golden Tulip Międzyzdroje Residence. Ponadto PHH w ramach umowy z PHN o zarządzanie otworzy  Moxy & Residence Inn w Warszawie.

Jako franczyzobiorca PHH współpracuje z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi, takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels &Resorts, InterContinental Hotels Group oraz Louvre Hotels Group.    

 

Aktualnie do Hampton by Hilton Gdańsk Airport poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka
Miejsce pracy: Gdańsk Rębiechowo
Oferujemy:
 • pracę w młodym i dynamicznym zespole
 • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej sieci hoteli Hilton
 • umowę o pracę (na zastępstwo do końca 2020 roku) z atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz możliwość zdobycia premii
 • opiekę medyczną sponsorowaną przez pracodawcę
 • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych
 • uczestnictwo w programie MultiSport – karta Benefit na korzystnych warunkach
 • obiady pracownicze na korzystnych warunkach
 • uczestnictwo w programie podróży pracowniczych „Hilton GO”
Wymagamy:
 • entuzjazmu i empatii w codziennej pracy;
 • doświadczenia na wskazanym lub podobnym stanowisku;
 • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość innych języków);
 • gotowości do pracy w trybie 3zmianowym;
 • umiejętności pracy samodzielnej, jak i zespołowej;
 • aktualnej książeczki zdrowia;
 • dyspozycyjności oraz elastyczności;
 • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Opera.

Hampton by Hilton Warsaw Airport jest zarządzany przez Polski Holding Hotelowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Komitetu Obrony Robotników 39F 02-148 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 000047774, o kapitale zakładowym 957.750.000,00 zł (NIP 522-24-82-605, REGON 016046030).


Prosimy o dopisanie klauzuli:


“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39F 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”


W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:


„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39F 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.”


Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności dostępną na stronie http://phh.pl/polityka-prywatnosci-dla-kandydatow-do-pracy/


Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Recepcjonistka to osoba, która obsługuje linię telefoniczną, udziela należytych informacji, melduje gości, przydziela pokoje, przyjmuje rezerwację, obsługuje korespondencję, prowadzi rachunki związane z pobytem gości, zarządza stanem wolnych pokoi, a także kseruje, wysyła faksy. Praca recepcjonisty polega na świadczeniu i sprzedaży usług, m.in.: w hotelu, motelu, pensjonacie, schronisku. ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista