Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonista

Harper Hygienics S.A.

Mińsk Mazowiecki

40 dni temu

Firma Harper Hygienics Sp. z o.o.jest w Polsce liderem rynku w wielu kategoriach produktów kosmetycznych i higienicznych. Zdobywa również coraz więcej odbiorców na rynkach zagranicznych.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Opis stanowiska
  • Bieżąca obsługa recepcji firmy oraz wsparcie w czynnościach administracyjnych
  • Obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej z firmy
  • Obsługa spotkań i gości
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów wewnątrz firmy
  • Organizacja podróży służbowych
  • Prowadzenie archiwum
  • Wyposażenie biura w materiały biurowe
  • Dbanie o porządek w biurze
  • Wykonywanie zadań przydzielonych w ramach wsparcia pozostałych działów firmy

Wymagania
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana także rosyjskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość i pozytywne nastawienie

Oferujemy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Opieka Medyczna Medicover
  • Możliwość korzystania z kart sportowych
  • Zniżkę na wszystkie nasze produkty dostępne w firmowym sklepiku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest HARPER HYGIENICS S.A Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie spółka Harper Hygienics S.A, z siedzibą w Warszawie: Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000289345, NIP: 521-012-05-98.
Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (755)
Wałbrzych (62)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (265)
Toruń (159)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2149)
Radom (185)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (250)
Nysa (90)