Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Recepcjonistka medyczna

Klinika Dentystyczna Kryspin-dent
Gdańsk
praca stacjonarna
5190 dni temu

Ogłoszenie numer: 92004, z dnia 2010-03-12

Klinika Dentystyczna Kryspin-Dent to firma mająca ambicję tworzenia nowoczesnej i specjalistycznej opieki dentystycznej.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Jeśli wydaje Ci się, że praca w recepcji kliniki dentystycznej sprowadza się do umawiania pacjentów i picia kawy, - ta oferta NIE JEST dla Ciebie

Wymagania

Szukamy osoby, która: - nie ma w planach wyjazdu "za granicę"... chyba, że w celach rekreacyjnych - ma dobrą organizację pracy własnej i podzielność uwagi - potrafi rozmawiać z ludźmi, szybko się uczy - zna język angielski - nie traci głowy w natłoku obowiązków - sprawnie porusza się w środowisku Windows - jest gotowa podjąć pracę "od zaraz" (praca zmianowa) opcjonalnie: - posiada przynajmniej półroczne doświadczenie w pracy, w recepcji lub w pracy z bezpośrednim kontaktem z Klientem

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie - wynagrodzenie uwarunkowane wynikami - pracę, w której się nie nudzisz...