Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonistka / Recepcjonista

CFI Hotels Group / Boutique Hotels

Warszawa - Mokotów

99 dni temu

CFI Hotels Group to dynamicznie rozwijająca się sieć obiektów hotelowych w Polsce. Obecnie posiadamy 14 lokalizacji oferujących doskonałą jakość, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Naszymi Klientami są zarówno firmy planujące organizację konferencji, sympozjów i szkoleń jak i rodziny spragnione luksusowego relaksu w najbardziej urokliwych zakątkach kraju.

Do naszego obiektu WARSAW PLAZA HOTEL 4**** poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów
Zakres obowiązków:
  • profesjonalna bieżąca obsługa przyjeżdzających i wyjeżdzających gości
  • zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów
  • rozliczanie i weryfikacja transakcji zarejestrowanych w systemie recepcyjnym i gastronomicznym
  • sporządzanie i analiza wymaganych raportów i sprawozdań
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników
  • obsługa rezerwacji gości indywidualnych
  • szeroko rozumiana współpraca z innymi działami
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zorientowanie na potrzeby klientów oraz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność oraz zdolność do pracy w warunkach stresu
  • dobra znajomość pakietu MS Office i systemu Fidelio
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczny grafik pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonistka to osoba, która obsługuje linię telefoniczną, udziela należytych informacji, melduje gości, przydziela pokoje, przyjmuje rezerwację, obsługuje korespondencję, prowadzi rachunki związane z pobytem gości, zarządza stanem wolnych pokoi, a także kseruje, wysyła faksy. Praca recepcjonisty polega na świadczeniu i sprzedaży usług, m.in.: w hotelu, motelu, pensjonacie, schronisku. ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (697)
Wałbrzych (45)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (900)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1854)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (19)